Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Voluntari

Se recruteaza si din

Voluntari

Candidatul ideal

Despre tine:

- experienta in activitatea de secretariat minim 1 ani (constituie un avantaj)
- studii medii/superioare
- cunostinte MS Office-Word, Excel, Power Point, Outlook;
- persoana foarte bine organizata, serioasa, responsabila, atenta la detalii, proactiva, bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Atributii tale:

- desfasurarea activitatilor de secretariat si receptie: intampinarea colaboratorilor, servicii de protocol, gestionare agenda directori -programari intalniri, asigurarea primirii si expedierii corespondentei, arhivarea corespunzatoare a tuturor documentelor in format electronic / pe suport hartie, rezervare bilete de avion si cazare in tara si in strainatate.
- organizarea din punct de vedere administrativ a desfasurarii in bune conditii a intalnirilor
- mentinerea relatiei cu diverse autoritati (in colaborare cu contabilul);
- intocmire diverse situatii / raportari.

Ce oferim:

- salariu motivant

- mediu de lucru fain

- posibilități de dezvoltare personală și profesională