Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Voluntari

Se recruteaza si din

Voluntari

Căutăm o persoană tânără, dinamică, isteață dar și cu experiență.

Candidatul ideal:

- Persoană zâmbitoare, responsabilă, ordonată și meticuloasă;
- Spirit de echipă, corectitudine, punctualitate;
- Abilitati de comunicare;
- Capacitate si disponibilitate de a învăța în permanență;
- Limba engleza - nivel mediu - scris, citit, conversatie;

Experiența de 1 an într-un post similar este importantă.

Responsabilități:
- Asigura desfasurarea activitatii administrative, de secretariat si de protocol
- Primeste si transmite apelurile telefonice, le directioneaza, preia mesajele telefonice, email; asigura copierea documentelor
- Elaboreaza si mentine la zi baza de date cu contacte

- pregătește materialele pentru ședinte; sumarul de la ședințe

- alte responsabilități legate de bunul mers al activităților în office

Ce oferim:

- salariu motivant

- mediu de lucru fain

- posibilități de dezvoltare personală și profesională

Hai cu noi!