Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Florești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

400 €

ASSISTANT MANAGER

Descrierea jobului:

Activitate de birou:

  1. Gestionarea eficienta a relatiilor cu publicul: preluarea apelurilor telefonice si a e-mailurilor, precum si rezolvarea acestora in timpi utili;
  2. Analiza satisfactiei publicului / colaboratorilor / partenerilor firmei / tertelor personae;
  3. Gestionarea si rezolvarea problemelor administrative din teritoriu;
  4. Organizarea transporturilor din teritoriu catre sediul social al firmei;
  5. Gestionarea activitatilor logistice la fiecare punct de lucru in mod individual precum si intre punctele de lucru si sediul social al firmei;
  6. Monitorizarea si supravegherea angajatilor pe sistem GPS si video;
  7. Verificarea documentatiilor si a datelor primite de la colegi / colaboratori / terti.
  8. Urmarirea si reinoirea tuturor tipurilor de scadente ale societatii: documente parc auto, scadente: primarii / colaboratori / proprietari / alte contracte;
  9. Intermedierea si asigurarea relatiilor stranse intre subordonati si superiori;
  10. Intretinerea relatiilor cu colaboratorii / partenerii firmei / terte persoane;
  11. Intretinerea si efectuarea modificarilor necesare  pe siteul, respectiv pe facebookul societatii;
  12. Coordonarea modului de realizare si promovare a siteului;
  13. Intocmirea si elaborarea unor situatii si rapoarte precum si respectarea dead-line-urilor stabilite de catre firma / colaboratori / terti;
  14. Analizarea si propunerea masurilor necesare pentru cresterea rentabilitatii activitatii desfasurate;
  15. O buna colaborare cu toate departamentele societatii;
  16. Prospectarea pietei si cautarea permanenta de noi parteneri;
  17. Orice alte sarcini trasate de superiorii ierarhici in vederea indeplinirii necesitatilor organizationale.

Activitate de teren:

  1. Deplasarea in teritoriu – zona de Ardeal,  la punctele de lucru pentru verificarea lunara a documentelor in vederea centralizarii acestora;mai ales Fagaras, Lugoj, Cluj.
  2. Vizite programate si/sau spontane, efectuate colegilor din teritoriu, unor colaboratori / parteneri / personae terte aflate in relatii de parteneriat cu societatea.

Candidatul ideal:

      -     Studii superioare sau medii in domeniul economic;

  • Experienta in gestionarea relatiilor cu publicul;
  • Abilități de rezolvare a problemelor, rezistent la stres, adaptarea la situatii noi, inopinate si/sau in perioade neasteptate;
  • Mobilitate in ceea ce priveste deplasarile spontane;
  • Persoana serioasa, muncitoare, ambitioasa, cu gandire pozitiva, perseverenta, dinamica si intuitiva;
  • Bune abilitati de comunicare, spirit de echipă, corectitudine;
  • Persoana orientata catre rezultat, constiinciozitate vis-à-vis de sarcinile pe care le are de indeplinit;
  • Capacitate inovativa, cu idei spontane, face propuneri, are viziune si spectru larg;
  • Detinator permis conducere categoria “B”

Reprezinta avantaj:

    • Cunoasterea limbii maghiare;
    • Detinera unei masini personale.

Noi oferim:

-           Decontarea combustibilului pentru deplasarile efectuate in vederea indeplinirii sarcinilor organizationale atat prin tara cat si pana la birou (biroul se afla la iesirea din Floresti, inainte de urcarea pe autostrada);

-           Telefon de serviciu;

-           Laptop;

-             Salar motivant, atractiv;

-             Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara,  pe o perioada lunga de timp, intro

            societate dinamica,cu patronat din Ungaria;