Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Hunedoara; 56 Strada Streiului, Călan

Se recruteaza si din

Hunedoara, Călan, Hațeg

Cerinte generale pentru candidat:

-      studii superioare ;

-      cunoasterea limbii engleze.

-      constituie avantaj cunoasterea limbii maghiare .

-      abilitati de analiza si sinteza;

-      acuratete, orientare catre obtinerea rezultatelor;

-      spirit de echipa, dinamism;

-      cunostinte Microsoft Office- (word,excell, outlook, etc).

 -      meticulozitate, acuratete si atentie la detalii;

 -     rezistenta la stres;
 -     capacitati bune de organizarea si prioritizarea sarcinilor;
 -     implicare si spirit de initiativa.

Responsabilitati:

- preluare comenzi magazine;

- preluare comenzi de la agenti de vanzari

- stabilirea necesarului de marfa prin intocmirea si transmiterea comenzilor catre furnizori interni si externi.

- stabilirea necesarului de marfa prin intocmirea si transmiterea comenzilor departamentului de productie.

 - receptii marfa

- intocmirea ofertelor pentru magazine.

- operarea inventarelor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

-mediu de lucru atractiv;

-pachet salarial motivant;