Assistant project manager arh/inginer constructor

project manager - assistant project manager - arhitect

Adresa/ adresele jobului

Strada Bălteni, București

Candidatul ideal:

Descrierea postului :
- Realizarea devizelor si ofertelor pentru proiectele firmei.
- Obtinerea de avize si autorizatii necesare in vederea realizarii proiectelor firmei.
- Intocmirea documentatiilor necesare in vederea realizarii obiectivelor propuse.
- Respectarea termenelor proiectelor.
- Urmarirea tuturor pasilor prezenti in proiect si parcurgerea lor in timpul programat.
- Implementarea si monitorizarea programului proiectului.
- Coordonarea cu toti factorii implicati in proiect.
- Raportarea catre project manager.
- Evaluarea subcontractorilor legata de certintele proiectului.

Cerinte :
- Persoana dinamica, bine organizata, responsabila, bune abilitati de comunicare, abilitati de negociere, spirit antreprenorial.
- Facultate constructii sau arhitectura terminata.
- Experienta in domeniul constructiilor minim 1 an.
- Flexibilitate a programului, disponibilitate la ore suplimentare.
- Capacitate de lucru sub presiunea unor termene limita de predare.
- Permis de conducere cat. B.

- Disponibilitate la deplasare.

- Autovehicul propriu reprezinta un plus.

Oferta :
- Salariu fix + comision.
- Traning si specializari.
- Telefon, calculalltor.
- Alte beneficii.