Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.
5.00

Assistant manager

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Incepator
Adresa
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

- Absolvent/ă de studii superioare;
- Abilități foarte bune de comunicare și relationare cu diferite tipuri de persoane;
- Persoană organizată, cu atenție distributivă, flexibilă, comunicativă, cu abilități de lucru în echipă și optimistă;
- Capacitate de învățare rapidă;
- Cunoștințe bune PC: Word, Excel.

Descrierea jobului

- Întocmirea și organizarea dosarelor pentru clienții firmei: contracte de formare profesională, organizarea documentelor
necesare pentru grupele de curs;
- Stabilirea ordinii de priorități în realizarea activităților zilnice;
- Gestionarea bazei de date cu clienți a firmei;
- Clasarea, arhivarea și evidența documentelor;
- Menținerea legăturii cu clienții și furnizorii firmei;
- Utilizarea echipamentelor de birou ( xerox, imprimantă, scanner).

Descrierea companiei

Aprendis este un centru de formare profesională recunoscut de  Autoritatea Națională pentru Calificări din România, cu o experiență de 12 ani în domeniul educației.