Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Part time sau full time. Program flexibil inclusiv studenți.

Candidatul ideal

Avem nevoie de persoana dinamica, serioasa, implicata, cu excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala in limba romana si limba engleza, cu puternic simt al raspunderii.

Notiuni elementare de facturare, incasare, evidenta primara constituie un avantaj.

Oferim seriozitate si profesionalism.

Descrierea jobului

Firma de automatizări angajaza Assistant Manager pentru activitati specifice de secretariat, intocmirea de facturi si devize, mentinerea registrului de casa, trimitere de oferte, coordonarea colaboratorilor externi, mentinerea in ordine a dosarelor existente, preluarea si coordonarea echipei,  ofertare / preluare / procesare comenzi, verificare / revizuire de project management și task lists.

Șalariu atractiv cu posibilitate de creștere în companie.