Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Descriere

Daca esti o persoana plina de energie pozitiva si stii sa faci fata oricarei provocari cu zambetul pe buze, te asteptam in echipa noastra.

Candidatul ideal

  • vorbeste fluent limba romana si limba engleza *
  • are cunostinte de contabilitate primara *
  • este o persoana cu o atentie deosebita la detalii *
  • carismatica *
  • cunoaste foarte bine toata suita Microsoft Office *
  • are experienta de recrutare personal *
  • capacitate de a utiliza internetul in scop de research*
  • cunoaste si lucreaza cu toate canalele de social media*
  • abilitati deosebite de content writing ( este considerat avantaj dar nu este obligatoriu)

Descrierea jobului

  • Salariu fix: 2000 ron
  • Program Luni - Vineri: 09:00-18:00 (pauza o ora)
  • Contract de munca
  • Seriozitate si respect

Despre noi

Ritzy Studios este unul dintre putinele brand-uri care promoveaza latura adevarata a videochat-ului, fara exceptie. Videochat-ul marca Ritzy este combinatia intre glamour si adult, o combinatie a succesului, dovedita de insusi managerii brand-ului care au experienta de practica in industria videochat si adult, de peste 10 ani, cu incasari greu de egalat.

Spre deosebire de alte studio-uri, ne mandrim cu incasari si suntem transparenti, videochat-ul este despre bani si nu despre faima, premii, diplome si alte brizbrizuri care in final ne aduc stralucirea doar de moment.

La Ritzy, iti garantam success inca de la inceput, nu trebuie sa astepti 3, 4, sau 5 luni sa incasezi bani pentru o masina sau bani de vacanta, iti spunem pe bune, aici, poti face bani de o masina adevarata si intr-o luna. De ce ai nevoie ca sa reusesti sa iti atingi scopul intr-un timp scurt ? De multa munca, ambitie, perseverenta si de inca ceva, care este secretul nostru.

Te asteptam in echipa noastra !

Semneaza , echipa Ritzy