Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Se recruteaza si din

Râmnicu Vâlcea

Candidatul ideal

Cunostinte foarte bune de limba engleza scris / vorbit;
Limba germana constituie un avantaj;
Disponibilitate pentru program prelungit;
Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica;
Experienta de minim 1 an pe un post similar;
Cunoasterea pachetului Ms Office;
Cunostinte corespondenta de afaceri;
Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare;
Personalitatea, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post.
Capacitate de organizare pe prioritati;

Descrierea jobului

Planificarea agendei de lucru a Directorului General;
Asistarea Directorului General in activitatea sa zilnica;
Gestionarea mesajelor si a corespondentei;
Organizarea deplasarilor;
Traducerea si redactarea de documente;
Organizarea, clasarea si arhivarea documentelor;
Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate.
Gestionarea fluxului informaţional generat în interiorul companiei (întocmirea şi trimiterea către persoanele participante a ordinii de zi a şedinţelor, întocmirea proceselor verbale ale şedinţelor, redactarea şi trimiterea procedurilor şi a regulilor interne în conformitate cu normele interne ale companiei)
Administrarea apelurilor de intrare în companie;
Oferă suport administrativ pentru echipa managerială a companiei când situaţia o cere;

Descrierea companiei

Va rugam sa vizitati site-ul companiei noastre si al grupului din care facem parte.

  • Interviu online
  • De ce doriti sa plecati de la actualul loc de munca?
  • Ce va motiveaza la locul de munca?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?