Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

CERINTE :
1. Limba engleza cerinta obligatorie nivel avansat - scris, vorbit fluent;
2. Cunostinte solide operare PC: pachet Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook, etc.);
3. Experienta in domeniu minim 2 ani;
4. Studii superioare, de preferat administrative, vanzari, marketing;
5. Cunostinte mediu online (anunturi, prezentari) constituie avantaj
5. Persoana multi task, buna organizare si prioritizare activitati zilnice;
6. Excelente aptitudini de comunicare;
7. Atentie distributiva si la detalii;
8. Persoană pozitivă, capacitate de adaptare, dinamică, organizata, cu simţ crescut al responsabilităţii.

Descrierea jobului

1. Mentine si dezvolta relatia cu clientii, colaboratorii si furnizorii :
2. Gestioneaza fluxul de documente fizice si corespondenta;
3. Inregistreaza intrari/iesiri documente ;
4. Redacteaza, copiaza documente, verifica si arhiveaza documente;
5. Mentine evidenta contractelor de furnizare produse/servicii;
6. Organizeaza si completeaza baza de date;
8. Gestioneaza activitatea de protocol;
9. Transmite informatii prin email;

10. Preluarea apelurilor telefonice;

primara;

BENEFICII:
1. Mediu de lucru tanar si competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica;
2. Pachet salarial motivant salariu fix si bonusuri de performanta atractive ;
3. Posibilitate avansare.