Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Obiectivele postului:

  • Asistarea personalului de conducere in probleme de comunicare, documentare si coordonare interna;
  • Sa asigure o functionalitate optima a biroului central al companiei;
  • Sa gestioneze in mod eficient reteaua de furnizori de care este responsabil (a);
  • Sa asigure un suport de calitate pentru implementarea sistemului strategic de organizare a companiei;

Saricini si responsabilitati:

  • Gestionarea corespondentei ( postala, electronica sau fax) si redistribuirea ei in cadrul organizatiei;
  • Redactarea de documente specifice la solicitatea personalului de conducere;
  • Asigurarea activitatii de protocol in cadrul intalnirilor;
  • Tehnoredactarea de materiale produse de serviciile functionale;
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management, tine minuta sedintelor la care participa;
  • Mentinerea legaturii cu clientii, furnizorii si alte categorii de personal care au legatura directa;
  • Organizeaza si participa la intruniri, redactand minute sau PV ale intalnirilor;
  • Ofera suport pentru crearea de rapoarte zilnice/ saptamanale/ lunare pentru management;
  • Arhivare documente resurse umane;
  • Procesarea datelor din pontajul electronic lunar;
  • Respectare KPI;
  • Alte activitati (ex: marketing - gestionarea relatiilor cu clientii );

Candidatul ideal:

  • Capacitate de organizare a timpului si de prioritizare a task-urilor;
  • Capacitate de concentrare pentru realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • Atentie la detalii;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunostiinte de operare in Microsoft Office (Word, Excel);
  • Cunostinte de operare in Microsoft Outlook;
  • Cunostinte de baza de limba engleza.
  • Flexibilitate si creativitate, cu abilitati de bun comunicator
  • Atitudine proactiva orientata pe generarea de rezultate pozitive conform obiectivelor comunicate de companie
  • Disponibilitate si adaptabilitate pt lucru intr-un mediu dynamic

Beneficii:

  • Plan de integrare organizationala
  • Plan de dezvoltare profesionala ce are la baza un sistem bine definit de indicatori de performanta
  • Salariu motivant
  • Bonus pentru performanta
  • Instruire periodica
  • Team - building-uri anuale
  • Oportunitate de promovare

  Angajatorul este o organizatie de traditie cu o vechime de peste 35 de ani in Romania.

Intrebari pentru candidati:

  • Ai participat la actiuni umanitare ? Ai facut voluntariat ?
  • Cum ar comunica oamenii intr-o lume perfecta?
  • Ce nota ti-ai da memoriei?
  • Cum ti-ai ajuta colegii sa inteleaga noile schimbari privind prioritatile organizatiei?