Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

950 - 1200 €

Candidatul ideal

Experienta in crearea de aplicatii web utilizand ASP.NET, C#, Full-Stack MVC;
Cunostinte medii/avansate de Microsoft C # ASP.NET, dezvoltare de software OOP;
Cunostinte medii/avansate de Microsoft SQL Server, baze de date relationale;
Cunostinte medii/avansate de Javascript, Bootstrap, JQuery, CSS;
Abilitatea de a implementa si utiliza WebServices;
Capacitate de invatare rapida, analiza si sinteza, atentie la detalii;
Capacitate de lucru intr-o echipa mica si medie;
Persoana comunicativa, responsabila, cu spirit autodidactic, orientata spre rezultate.

Descrierea jobului

Proiectarea, dezvoltarea si testarea aplicatiilor pe baza specificatiilor primite (ASP.NET, MVC);
Analizarea si propunerea de solutiile tehnice pentru proiectele in desfasurare;
Efectuarea de lucrari de mentenanta pentru aplicatiile existente.

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv, corespunzator cu experienta si performantele;
• Oportunitatea de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
• Teambuilding-uri periodice cu angajaţii companiei;
• Ambient tanar, dinamic si placut;