Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

520 - 750 €

Candidatul ideal

Calificare de asistent medical (medicina dentara)
Experienta minima de 2 ani pe un post similar
Responsabilitate si seriozitate
Capacitate de organizare
Cunostinte medii de operare calculator

Descrierea jobului

Curatarea si sterilizarea instrumentelor medicale
Dezinfectarea uniturilor medicale dupa fiecare pacient
Asistarea medicului in timpul procedurilor
Pregatirea cabinetului pentru desfasurarea optima a actului medical
Asigura pregatirea materialelor necesare tratamentului si pregatirea cabinetului pentru desfasurarea optima a actului medical.
Introducerea datelor medicale intr-un program specializat
Usurinta in utilizarea calculatorului

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, in functie de cunostinte si aptitudini, incepand cu 2500 ron
Training continuu la locul de munca
Suport profesional si dezvoltare personala
Mediu de lucru prietenos

Descrierea companiei

Clinica Orthosmile ofera servicii de ortodontie la cel mai inalt nivel de calitate in cele 2 cabinete dotate modern cu echipamente de ultima generatie.