Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană, franceză

Adresa/adresele jobului

Descrierea jobului:

  • Asistență remote și onsite  pentru soluțiile Zucchetti;
  • Prezentare și implementarea de soluții software de control acces, pontaj, securitate;
  • Mediu de lucru motivant, într-un colectiv tânăr și dinamic;
  • Posibilități de dezvoltare profesională în cadrul unor proiecte naționale și internaționale de anvergură.

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe de Sisteme de Operare;
  • Abilități și/sau cunoștințe tehnice;
  • Cunoștințe de limba Engleză și Franceză la nivel conversațional;
  • Abilități de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Persoană dinamică orientată spre rezultate;

Constituie un avantaj:

  • Cunoștințe de limba Italiană;
  • Experiența pe un post inițial;

 De ce sa aplic pentru acest job?

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv pentru o companie in plina ascensiune;
  • Colectiv  tânăr;
  • Training-uri și instruire la locul de muncă;
  • Posibilitatea de avansare și dezvoltare în carieră;
  • Posibilitatea acumulării de cunoștințe și experiență în cadrul unei echipe bine pregătite.

Descrierea companiei

Firmă italiana leader în sectorul de IT, Zucchetti Romania este membră a grupului Zucchetti care satisface fiecare exigență informatică oferind soluții și servicii în măsură să asigure acoperirea completă a funcțiunilor din domeniul gestiunii personalului și să facă față diferitelor probleme de tip administrativ și contabil ()