Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

2 Strada Grigore Ureche, Iași

OminiClinic anunta noi angajari pentru postul de asistenta medicala. Experienta constituie un avantaj. Se asigura training specializat in domeniu.

Responsabilitati:

Asistarea medicilor pe parcursul consultatiilor si procedurilor
Inregistrarea si intocmirea de documentatie specifica
Administrarea tratamentelor intravenoase sau orale si instruirea pacientilor asupra acestora
Recoltarea probelor pentru prelucrarea de laborator
Pregatirea pacientilor pentru interventii

Cerinte:

Studii postliceale/universitare de asistent medical
Buna capacitate de comunicare, organizare si relationare cu medicii si pacientii
Seriozitate si profesionalism
Competente de utilizare PC

Beneficii:

Contract de munca full time (8h) pe perioada nedeterminata
Salariu motivant
Se ofera training specializat in domeniu
Dobandirea de experienta profesionala intr-un centru medical privat de renume
Mediu de lucru placut si antrenant