Asistenta CEO – Grupul City Grill

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Grupul  City Grill este cel mai mare lant de restaurante cu capital integral romanesc. Detine unele dintre cele mai cunoscute locatii din Bucuresti apartinand brndurilor City Grill, Trattoria Buongiorno, Hanul Berarilor, Caru' cu bere, Hanul lui Manuc si Pescarus. Suntem 1300 de angajati entuziasti, cu spirit de echipa avand in centrul preocuparilor noastre respectul pentru clientii nostri si calitatea mancarii.

Cautam o persoana comunicativa, planificata si de incredere pentru postul de Asistenta CEO.

Daca stii ca te potrivesti, te asteptam cu drag in echipa noastra! Trimite CV-ul tau la adresa

CANDIDATUL IDEAL:

  • atentie la detalii
  • capacitatea de a gestiona activitati multiple
  • abilitati de organizare, planificare si prioritizare
  • atitudine pozitiva, sa demonstreze abilitati superioare de comunicare si relationare interpersonala
  • fluenta in vorbire si scriere in limbile romana si engleza
  • caracter diplomat, de incredere

ATRIBUTII SI RESPONSABILITATI:

  • planificare si organizare agenda
  • corespondenta in limba romana si / sau engleza
  • organizare calatorii / diverse evenimente interne
  • deconturi
  • plati bancare
  • minuta sedinte
  • prezentari Power Point