Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Responsabilitatile postului:
Vanzarea hranei si accesorilor destinate animalelor de companie
Consilierea clientilor cu privire la modul de intretinere al animalelor (hrana, temperatura spatiului in care trebuie tinut, spatiul in care trebuie tinut
Mentinerea relatiilor directe cu clientii in cadrul magazinului;
Rezolvarea cerintelor clientilor si dezvoltarea unor relatii personalizate cu acestia, contribuind astfel la dezvoltarea afacerii;
Asigură disponibilitatea produselor în raion prin aprovizionarea permanentă, în funcţie de necesităţi, şi aranjarea produsele la raft;
Incasarea contravalorii marfii vandute si gestiunea casieriei.

Cerinte
Persoana iubitoare de animale de companie, sociabilă, responsabilă, corectă, cu spirit de echipă, rezistentă la de specialitate:studii in domeniu veterinar/farmacie
Cunoştinţe operare PC la un nivel mediu
Experienta in domeniu constituie un avantaj

Ofertă:
Pachet salarial motivant.
Bonusuri in functie de performanta
Formare profesionala continua;
Mediu de lucru plăcut;
Posibilităţi de dezvoltare profesională.