Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Ștefăneștii de Jos

Responsabilităţi:

 -   efectuează prin sondaj recepția calitativă a produselor din fiecare sortiment livrat

-   monitorizează nivelul şi calitatea stocului în depozit
-   colectează şi analizează toate datele necesare monitorizării performanţei activităţii de logistică (termo diagrame, temperatura de stocare, livrare sistem FIFO)

-   verifică și confirmă avizele de livrare ale furnizorilor
-   anticipează şi previzionează resursele necesare desfăşurării în condiţii optime a activităţilor de logistică din depozit
-  verifică pregătirea apovizionării cu mărfuri, la timp şi în cantităţile corecte, a magazinelor

-  asigură informarea persoanelor implicate cu privire la probleme de calitate, cantitate sau de orice altă natură apărute în derularea procesului logistic menită să influenţeze procesul de furnizare a produselor legume – fructe către magazine
-   soluţionează situaţiile de excepţie în activitatea logistică

Cerinţe:

- cunostinte și experiență în domeniul legume – fructe

- respectarea și aplicarea normelor privind calitatea produselor

- cunoștințe bune de operare  PC: Word, Excel, Outlook

- abilitati bune de comunicare şi lucru în echipă

- gândire organizată, analitică şi flexibilă

- rezistenţă la stress

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;
- sistem informatic performant şi logistică modernă;
- oportunitatea unei cariere într-un concern internaţional