Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Candidatul ideal
Cerinte:
-studii medii sau superioare (finalizate sau in curs de finalizare)
-permis conducere
-abilitati de comunicare si de a rezolva probleme
-creativ, desciplinat, optimist,persuasiv, motivat financiar
-cunosaterea limbii maghiare si/sau altei limbi straine constituie avantaj

Descrierea jobului
Responsabilitati:
-asistent alaturi de un sales/product manager
-identificarea pieselor solicitate, consultanta
-mentinerea relatiei cu clientii existenti (personal, telefonic,prin email) si dezvoltarea portofoliului de clienti
-intocmirea ofertelor, urmarirea nevoilor clientilor
La noi atitudinea remarcabila se rasplateste!

Oferta noastra:
-mediu de lucru modern si dinamic
-salariu net fix intreron+bonus in functie de rezultate
-tichete de masa de 15ron, transport la locul de munca, telefon

Cei interesati sa trimita CV pe adresa firmei!

Descrierea companiei
SC Defend Agroservice SRL, este o societate comerciala specializata in vanzarea pieselor pentru utilaje agricole. Am inceput activitatea in anul 2002 cu o echipa de oameni pasionati de domeniul utilajelor o crestere continua iocietatea s-a mutat intr-o locatie noua, in Biharia, pe o suprafata de 7000mp. Cautam colegi care sa se alature echipei noastre! Daca vrei sa ne cunosti cauta-ne :