Acest job nu mai este activ.

Asistent vanzari magazin online

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Candidatul ideal:

- Foarte bun comunicator (verbal, scris), orientat catre satisfactia clientilor

- Sociabil, empatic, creativ, gaseste solutii rapid, atitudine pozitiva

- Absolvent studii superioare

- Cunostinte limba engleza la nivel mediu/avansat (scris, vorbit)

- Cunostinte de contabilitate primara / abilitatea de a deprinde lucrul cu un program de contabilitate

- Cunostinte operare PC, suita Office (Word, Excel)

- Asimileaza rapid informatiile noi

- Orientat catre eficienta, cu initiativa

- Responsabil, cu tact, ordonat, corect

- Persuasiv, abilitati de negociere

- Experienta in vanzari

- Usurinta in dobandirea cunostintelor tehnice

Descrierea jobului:

- Preia comenzile clientilor, le comunica detalii referitoare la comenzi intr-un mod profesional (telefonic sau prin email), emite documente intr-un program de contabilitate (facturi, avize, procese verbale), finalizeaza comenzile

- Raspunde la solicitarile clientilor

- Intocmeste oferte de pret

- Se asigura de corectitudinea datelor magazinului online

- Obtine feedback despre serviciile si produsele oferite

Oferim:

- Pachet salarial atractiv: salariu fix + bonuri de masa + bonus de performanta + comision din vanzari

- Transportul este asigurat

- Training pentru dobandirea cunostintelor necesare