Acest job nu mai este activ.

Asistent vanzari - Continental FORUM Arad

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

Asistent Vanzari – Hotel Continental Forum Arad

Candidatul ideal:

Abilitati de comunicare, negociere si vanzare foarte bune,

Bune abilitati de organizare si de prioritizare a activitatilor,

Initiativa, creativitate, orientare catre rezultate si perseverenta,

Tinuta profesionala, prezenta agreabila, dinamism.

Descrierea postului:

Prospecteaza piata si atrage clienti noi interesati de serviciile companiei,

Gestioneaza relatiile cu partenerii (contactare, ofertare, negociere),

Contribuie la maximizarea veniturilor companiei,

Mentine relatia cu clientii si le ofera permanent asistenta in organizarea de evenimente. Contribuie la conceperea ofertelor speciale pentru evenimente organizate si servicii de cazare,

Solutioneaza reclamatiile cu suportul celorlalte departamente companie,

Participa activ la actiunile de promovare a serviciilor companiei,

Cerinte:

Absolvent de studii superioare

Foarte bune abilitati de operare PC;

Experienta in industria turismului - reprezinta avantaj,

Limba engleza - nivel avansat,

Oferta:

Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.

Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale hotelului.

Posibilitate de dezvoltare profesionala si training, calificare profesionala.

Activitati sociale in cadrul companiei.