Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Descrierea jobului - pentru magazinele noastre Mayoral din Bucuresti, situate in centre comerciale, cautam:

  • asistent vanzari cu norma intreaga;
  • asistent vanzari cu jumatate de norma;

Responsabilitati

  • promovarea si recomandarea produselor;
  • vanzarea propriu-zisa a acestora;
  • activitate administrativa.

Cerinte:

Studii minime - formare profesionala nivel mediu

Experienta similara Comert/Retail pe un post similar este obligatorie

Rezident in Bucuresti

Cautam candidatul ideal care sa dea dovada de:

  • initiativa, responsabilitate, atitudine proactiva, abilitati de comunicare si relationare;
  • orientare catre client;
  • spirit organizatoric si lucru in echipa;
  • deschis spre invatare continua si perfectionare;
  • limba engleza nivel mediu; limba spaniola constituie avantaj.

Descrierea companiei

Mayoral este marca europeana, lider la nivel global al industriei textile cu o experienta de peste 70 de ani.
Suntem o marca de talie globala cu prezenta in intreaga lume. Cautam pentru magazinele noastre din Bucuresti colegi noi care sa se alature echipei existente.

Esti interesat/a?  Asteptam vesti de la tine!

  • Interviu online
  • Pentru ce pozitie aplici: norma intreaga sau jumatate de norma?
  • Ce te recomanda pentru aceasta pozitie?
  • Ce asteptari salariale ai?
  • Ce limbi starine vorbesti si la ce nivel?