Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Arad

Cerințe:

  • Cunoșterea limbii engleze este obligatorie(limba maghiară constitue avantaj);
  • Cunoștințe de contabilitate primară;
  • Cunoștințe operare PC, MS Office, MS Excel, etc. peste medie;
  • Capacitate de rezolvare a problemelor, de organizare şi de asimilare;
  • Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de muncă;
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelaşi timp(multitasking);
  • Adaptabilitate, deschidere către nou, iniţiativă, lucrul in echipă;
  • Personalitate flexibilă şi uşor adaptabilă;
  • Prestanță, amabilitate si profesionalism in relația cu colegii si partenerii;
  • Obţinerea informaţiilor necesare;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
  • Rezistenţă la îndeplinirea sarcinilor repetitive, putere de concentrare sporită;
  • Expresivitate verbală și scrisă;
  • Limbaj elevat si decent;
  • Vestimentația decenta;
  • Aspect fizic îngrijit si elegant;
  • Permisul  de conducere constitue avantaj;

Descrierea jobului:

  • Organizează si ţine evidenţa documentelor;
  • Creează si menţine relaţiile cu partenerii firmei;
  • Preia, gestionează şi directionează email-urile si apelurile;
  • Supervizează realizarea plăţilor de către clienţi, conform condiţiilor contractuale agreate;
  • Supervizează comenzile de marfă;
  • Tehnoredactarea diferitelor materiale;
  • Traducerea diferitelor materiale din engleză in română sau din română în engleză;
  • Publicarea diferitelor materiale pe reţelele de socializare, administrarea si urmărirea lor in permanenţă;
  • Arhivarea si înregistreaza documentelor, in format electronic si format fizic;
  • Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative;
  • Controlează facturile, numerarul, biletele la ordin si bonurile de decontare a cheltuielilor;

Ofertă(bonusuri, beneficii):

  • Pachet salarial motivant bazat pe rezultate, competenţă şi evoluţie profesională;
  • Condiţii de muncă în echipă internaţională;
  • Telefon de serviciu;