Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

SMART TRADE SRL din Sibiu , str. Metalurgistilor 3, companie cu experienta de 10 ani in domeniul comertului si a comertului online, angajeaza:

OPERATOR CALCULATOR, operator facturare,  operator administrare magazine virtuale (de preferinta femeie cu abilitati organizatorice) departament SUPORT VANZARI.

Pentru mai multe detalii:
Sunati de luni pana vineri la telefonintre orele 10-17.
CV -urile se trimit pe email la   sau se completeaza direct la sediul firmei din Sibiu, Metalurgistilor nr. 3, nu fara programare prealabila insa.

Functioneaza regula bunului simt. Cerem si oferim seriozitate.

Candidatul ideal:
- Este student/a sau absolvent/a de studii superioare ( nu sunt obligatorii studiile superioare)
- Are experienta intr-un post similar (reprezinta avantaj)
- Are bune cunostinte de utilizare a calculatorului in Word si Excel,
- Persoana organizata, dinamica, serioasa;
- Obligatoriu viteza de reactie si excelenta dexteritate in introducerea datelor, logica, atentie sporita; este obligatorie si viteza de lucru mare in facturare, schimbare date de pe site-uri, ambalare, etc.
- Persoana optimista, sociabila;
- Rezistenta la stres, punctuala;
- Atentie distributiva;
- Persoana deschisa la nou, capabila de a acumula si asimila informatii in timp scurt;

Descrierea jobului
Activitatea este de L-V de la 09:00 - 17:00 ( cu pauza de masa )
Activitati specifice de secretariat
Expediere, primire mailuri, gestionarea corespondentei, ambalare colete, expedieri colete, administrare magazine virtuale, schimbare preturi produse, adaugare de produse noi, facturare, ofertare clienti, administrare comenzi online, urmarire expeditii efectuate, receptie marfa, corecturi de efectuat in magazinele virtuale si altele asemenea.
Atributii administrative in limita competentei postului
Atributii asistent relatii cu clientii.

Responsabilitati:
Pastrarea unei agende de lucru la zi;
Realizarea prompta a tuturor sarcinilor ce-i revin;
Urmareste si raporteaza modul de derulare a activitatilor din companie (planificari/realizari);
Verifica informatiile afisate pe site-urile noastre;
Pastreaza legatura cu departamentul de vanzari si implineste sarcinile trasate de acest departament si din partea managementului.

Beneficii:
Contract pe perioada nedeterminata.
Loc de munca stabil.
Salariul este in functie de experienta si implicare
Mediu de lucru placut si interactiv, Smart Trade SRL administreza 25 de magazine online si este in plina dezvoltare.
Posibilitatea de dezvoltare/perfectionare profesionala.
Posibilitatea de avansare este redusa insa cea de bonusare si salarizare corespunzatoare eforturilor si implicarii este ridicata.