Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CERINTE:

  • Experienta in vanzari in domeniu;
  • Studii medii sau superioare;
  • Cunostiinte de limba engleza;
  • Abilitati de comunicare si amabilitate;
  • Abilitati de a lucra in echipa.

RESPONSABILITATI:

  • Servirea clientilor conform standardelor companiei;
  • Completarea actelor ce au legatura cu activitatea;
  • Participarea la inventare;
  • Cunoasterea brandurilor;
  • Reptionarea marfii;
  • Distribuirea marfii in magazin si stoc;
  • Urmareste si se asigura depozitarea corecta, pastrarea a marfurilor.

COMPANIA OFERA :

  • Training specializat;
  • Posibilitatea de a se dezvolta profesional intro companie dinamica si moderna;
  • Relatii contractuale exacte si corecte.

DESCRIEREA COMPANIEI

Global Brands Trading SRL detinatoare a magazinelor monobrand Philipp Plein si Billionaire cauta sa angajeze o persoana responsabila si disciplinata pe postul de Asistent vanzari.

Stimati candidati,

In cazul in care considerati ca raspundeti cerintelor mai sus mentionate, va rugam aplicati la acest job!