Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Strada Măguricea, București

Candidatul ideal:

  • Experienta profesionala in domeniu reprezinta un avantaj
  • Etica, integritate profesionala
  • Abilitati bune de planificare si organizare
  • Initiativa
  • Atentie la detalii, responsabilitate
  • Negociere
  • Utilizare PC (MS Office)

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Monitorizarea soferilor
  • Centralizarea comenzilor de transport
  • Negocierea si preluarea comenzilor de transport
  • Urmarirea incarcarilor in mijloacele de transport, a respectarii termenelor de incarcare si descarcare a marfurilor
  • Mentinerea relatiei cu clientul pe toata durata desfasurarii transportului
  • Verificarea actelor aferente curselor
  • Realizarea diverselor situatii aferente transporturilor

Descrierea companiei

Companie cu experienta vasta în domeniul de activitate Logistic.

Salariu atractiv + Bonus lunar.

Avansare carieră.
Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si determinata, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu placut, vino alaturi de noi!