Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

A. Atribuţii și responsabilități:

  • înregistrarea clienților și operarea bazelor de date;
  • colectarea informațiilor și prelucrarea rapoartelor de audit;
  • verificarea, corectarea și pregătirea rapoartelor de audit pentru înregistrarea acestora în sistemul informatic;
  • completarea rapoartelor și situațiilor centralizatoare periodice;

B. Cerinţe profesionale / profil al candidatului:

  • studii superioare;
  • capacitate bună de analiză și sinteză, receptiv, cu spirit de observaţie, concentrat pe îndeplinirea obiectivelor – nu se solicită experiență similară în domeniu;
  • fluenţă în utilizarea limbii engleze (atât scris cât şi verbal);
  • bune abilităti de utilizare a pachetului MS Office
  • permis de conducere categoria B;

C. Beneficii:

  • salariu fix motivant;
  • bonusuri și alte beneficii în funcție de realizări;
  • instruiri periodice în vederea dezvoltării competențelor;
  • posibilități de avansare;

IQC România este o companie de auditare și certificare în domeniul sistemelor de management în conformitate cu cerințele standardelor internaționale de calitate, mediu, sănătate și securitate ocupațională, siguranța alimentului și securitatea informației.

Pentru mai multe informații despre IQC România și serviciile sale, vă rugăm să vizitați web site-ul nostru.