Asistent Shop&Go - Brasov

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

Experienţă anterioară (retail, domeniul alimentar) - condiţie obligatorie;
Experientă anterioară în coordonarea unei echipe - minim 1 an;
Studii medii finalizate;
Cunoştinţe operare PC, MS Office (Excel, Word) - nivel mediu;
Excelente abilităţi de comunicare, organizare, coordonare;
Orientare către rezultat, atitudine proactivă, flexibilitate;
Responsabilitate şi corectitudine;
Dorinţa de a învaţa şi a se dezvolta profesional;
Disponibilitate de deplasare;

Descrierea jobului

Supraveghează şi coordonează activitatea personalului din magazinele Shop&Go;
Verifică pregătirea magazinelor pentru deschidere;
Efectuează comenzile zilnice de marfă pentru magazine;
Instruieşte personalul nou angajat cu privire la particularităţile şi cerinţele locului de muncă ale acestuia
Răspunde de verificarea concordanţei dintre produsele recepţionate şi datele înscrise în documentele aferente;
Colaborează cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricăror neclaritaţi sau deficienţe

  • Interviu online
  • Va rugam sa specificati care sunt asteptarile d-voastra financiare pentru acest rol. Multumim!