Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

  • Absolvent sau student in domeniul: psihologie, sociologie, comunicare, resurse umane;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Bune abilitati de planificare si organizare a activitatii;
  • Orientat catre gasirea de solutii si rezultat;
  • Cunostinte de utilizare a pachetului Office;
  • Capacitate de munca in echipa;
  • Spirit de iniatiativa.

Descrierea jobului

  • Intocmirea contractelor, adeverintelor, certificatelor de voluntariat;
  • Realizarea rapoartelor de specialitate;
  • Redactarea, postarea si promovarea anunturilor de recrutare;
  • Organizarea procesului de recrutare si selectie;
  • Receptionarea tuturor aplicatiilor interne si externe ale candidatilor.

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si profesionalist alaturi de o echipa entuziasta;
Sustinerea activitatilor cu impact pozitiv asupra mediului social;
Adeverinta de practica sau adeverinta de vechime.

Class IT Outsourcing este prima companie de externalizare IT din Romania, infintata inferim partenerilor nostri servicii de externalizare IT la un nivel calitativ ridicat, sustinute in primul rand de o echipa tehnica certificata, cu o experienta vasta in domeniul IT&C formata din peste 100 de profesionisti, dublata de un management IT modern. Timp de 10 ani + am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Coca-Cola, Deloitte, Merck Sharp and Dohme, Financiarul, Vodafone , Adecco .

Suntem un colectiv tanar si entuziast si investim continuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala a colegilor nostri.