Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

  • Studii superioare;
  • Cunostinte privind legislatia in vigoare;
  • Operare PC (word,excel,outlook);
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Persoana organizata, responsabila;
  • Excelente abilitati de comunicare.

Responsabilitati:

  • Gestionarea si arhivarea dosarelor personale ale salariatilor;
  • Administrarea dosarelor de personal;
  • Inregistrarea cererilor de concediu;
  • Inregistrarea concediilor medicale;
  • Evidenta persoanelor care intra in concediu crestere copil sau care se intorc din concediu crestere copil;
  • Postare anunturi cu locurile vacante;
  • Programari la examenul de medicina muncii si evidenta controlului periodic;
  • Colaborare cu serviciul extern de SSM;
  • Evidenta fise SSM si SU;
  • Administreaza corespondenta pentru departamentul de resurse umane;
  • Ofera suport departamentului de resurse umane in activitatea de angajare personal.