Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Cerinte:

- experienta in vanzari;

- studii medii sau superioare;

- cunostinte Microsoft Office;

- limba engleza – cel putin nivel conversational;

- abilitati de comunicare si relationare dezvoltate;

- orientare catre client si nevoile acestuia;

- orientare catre solutii eficiente si creative;

- spirit de initiativa si entuziasm in a oferi clientilor servicii de cea mai buna calitate;

- capacitatea de a lucra in echipa;

- organizat, responsabil, flexibil si usor adaptabil la schimbari;

- persoana dinamica, proactiva, rezistenta la stres;

- cunostinte generale despre smartphone/tablete/laptopuri;

Punem mare pret pe punctualitate, respect, bun simt, atitudine pozitiva si spirit practic!

Descrierea jobului

- receptionerul este primul punct de contact care sa reprezinte compania intr-un mod adecvat;

- intampinarea clientilor intr-o maniera profesionala si amabila;

- preluarea apelurilor telefonice de la clientii companiei;

- intocmirea de fise intrare in service telefoane, fise de garantie, etc.

- informarea clientilor cu privire diagnosticari, timpul de executie al reparatiilor, la intervalul de timp in care isi pot ridica produsele, etc;

- oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionala;

- vanzare accesorii, inregistrarea vanzarilor si incasarea contravaloarii serviciilor prestate de service;

- montare folii de protectie;

- alte atributii specifice postului.

Beneficii
- mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
- pachet salarial motivant;
- bonusari in functie de performante;
- abonament medical Medlife;
- distractie si relaxare in team-buildinguri.

Descrierea companiei

Service autorizat , cu o experienta in domeniul gsm de peste 5 ani, efectuam reparatii hardware si software pentru telefoane, tablete,laptopuri si siteme desktop.

Detinem propriul laborator gsm, dotat cu aparatura profesionala de specialitate si mediu de lucru steril pentru operatiuni extreme de delicate – camera antistatica.

Suntem o echipa tanara si activa,plina de energie. Ne dorim pe cineva care doreste sa evolueze alaturi de noi.