Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Cautam coleg student la Stiinte Economice, dornic de a invata, a se dezvolta, in pozitia de ASISTENT RELATII CLIENTI – SOFTWARE CONTABILITATE PRIMARA , in sistem part-time, program flexibil. Nu cerem experienta, doar dorinta de dezvoltare profesionala si personala!
CERINTE:
- Student Stiinte Economice, preferabil Contabilitate
- Competente utilizare Microsoft Office
- Dorinta de a invata
AVANTAJE:
- Proaspat absolvent Facultate/Master
- Experienta in relatii cu clientii, abilitati de comunicare.
- Limba maghiara sau engleza
- Experienta in utilizarea unui soft de contabilitate primara
RESPONSABILITATI:
- Suport tehnic si informational pentru utilizatorii si partenerii interesati de softul nostru de contabilitate primara, prin email si telefon.
- Realizarea de chestionare privind satisfactia si cerintele clientilor, administrarea bazei de date corespunzatoare.
- Oferirea, pentru clienti interesati, a diferite servicii contra cost, comisionate corespunzator catre colegul care le realizeaza, cum ar fi instalare, punere in functiune, cursuri de utilizare a softului, etc.
OFERTA:
- Salariu fix + Pachet comisionare!
- Cursuri de specializare performante gratuite!
- Reale si concrete oportunitati de cariera, dezvoltare personala si profesionala!

  • Interviu online
  • Aveti studii elementare economice sau minima experienta in facturare-gestiune stocuri?