Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru clientul nostru, o companie internationala de produse cosmetice, suntem in cautarea unui Asistent Relatii Clienti.

Responsabilitati:

  • Oferirea de informatii clientilor despre produse si oferte;
  • Preluarea contractelor si a sesizarilor;
  • Preluarea coletelor de la curier si predarea catre clienti;
  • Folosirea si realizarea platilor cu ajutorul POS-ului.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Experienta de lucru in domeniul cosmeticelor/ Diploma de make-up artist reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte pachet MS Office;
  • Abilitati excelente de comunicare si de orientare catre solutii pentru a oferi servicii de calitate;
  • Planificare si organizare, adaptabilitate, exprimare logica;
  • Abilitati de lucru in echipa, flexibilitate, dictie, empatie.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Abonament clinica private;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Perspective de dezvoltare profesionala.