Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

RESPONSABILITATI:

  • Crearea produselor ce alcatuiesc portofoliul Avenir Telecom in sistemul intern de gestiune si pe platforma
  • Intocmirea documentatiei necesare, plasarea comenzilor de marfa catre furnizori si in sistemul intern de gestiune ;
  • Urmarirea livrarilor de marfa si verificarea facturilor emise de catre furnizorii ;
  • Preluarea de la furnizori si implementarea in sistemul de gestiune a facturilor storno sosite ;
  • Crearea si actualizarea listelor de preturi   ;
  • Intocmirea analizelor de piata privind preturile terminalelor mobile si accesoriilor gsm ;
  • Ofera suport pentru reteaua de magazine si sediu privind listele de preturi, stocuri, disponibilitate la furnizori, comenzi ferme terminale si accesorii gsm;
  • Asigurarea eficientei procesul de after sales , ofera suport pentru ca relatia dintre magazinele Internity si platformele de service sa  functioneze eficient;
  • Intocmirea rapoartelor de vanzari/achizitii/evolutii ;
  • Supervizarea stocurilor de terminale prin relatia cu echipa de suport Avenir Telecom;
  • Supervizarea activitatii de pe site-ul – informatii cu caracter general, creare si implementare campanii de vanzare, promotii, actualizare preturi produse;
  • Preluarea solicitarilor sosite catre echipa de Achizitii & Marketing Avenir Telecom;
  • Ofera suport si urmareste implementarea si buna desfasurarea a diferitelor proiecte in reteaua de magazine Internity Romania;
  • Se asigura de buna implementare a campaniilor Telekom Romania Romania in magazinele Internity;
  • Ofera suport managerilor de produs in activitatea lor;

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii superioare;
  • Limba engleza si MS Office, nivel mediu;
  • Persoana proactiva, responsabila si empatica, capabila sa respecte deadline-uri si sa asimileze feedback-ul constructiv;
  • Abilitati de comunicare, spirit de echipa, preocupare pentru dezvoltarea profesionala/personala;
  • Rezistenta la stres;

OFERTA:

  • Oportunitati de dezvoltare a carierei;
  • Salariu motivant ;
  • Decontare abonament transport public ;