Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie  bancara multinationala :Asistent personal - director general .

Responsabilitati:

 - Centralizeaza, verifica si analizeaza informatiile necesare pentru a fi folosite in documente ca: rapoarte, prezentari, scrisori;

- Intocmeste rapoarte si situatii ad-hoc;

- Participa la sedinte, teleconferinte si intocmeste minutele intalnirilor;

- Organizeaza si monitorizeaza agenda zilnica si emailurile directorului general;

- Intocmeste zilnic mapa cu documente;

- Facilitează relația de colaborare intre furnizorii de servicii/șefii de departamente/partenerii de afaceri și Director general

Cerinte:
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;

- Excelente abilitati de comunicare;

- Flexibilitate si capacitate de a prioritiza rezolvarea problemelor;

- Abilitati organizatorice extraordinare;

- Cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook si Powerpoint

- Studii superioare

-Permis de conducere cat. B

Beneficii:

 -Pachet salarial motivant

 -Program de lucru :8 ore de luni-vineri (sector I)

 -Mediu de lucru tanar si dinamic