Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

  • Capacitate de analiza si sinteza a datelor;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitate de a lucra la proiecte multiple, in conditii de presiune;
  • Cunostinte avansate operare PC (Microsoft Office- Excel);
  • Capacitatea de a lucra in echipa, dar si independent;
  • Dorinta si interes in ceea ce priveste dezvoltarea profesionala;
  • Integritate si onestitate;

Responsabilitati:

  • Asigura suport pentru departamentele de brand management si operational;
  • Elaboreaza si redacteaza rapoarte si situatii pe baza datelor din sistem;
  • Verifica zilnic corectitudinea datelor din nomenclator si rezolva problemele care apar;
  • Centralizeaza inventare, opereaza corectii de stoc;
  • Managementul operational al acordurilor de functionare locatii si raportare indicatori;
  • Organizarea si asigurarea fluxului informational;
  • Centralizare garantii/defecte/schimb la furnizori din magazine;
  • Pregatirea informatiilor si  a materialelor necesare pentru realizarea planogramelor, verificarea implementarii si follow up;

Beneficii:

  • Contract perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial fix;
  • Training de specialitate;
  • Apartenenta la o echipa de success;
  • Dezvoltare personala si profesioanala;

Despre noi:

Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. Divizia de retail opereaza lanturile de magazine OPTIblu si KLARMANN si detine 43 de magazine in Bucuresti si mari orase din tara. Echipa noastra se ocupa sa le ofere clientilor o experienta de neuitat, cu peste 200 de angajati, cu diverse specializari precum: medic oftalmolog, optometrist, optician si consultant de vanzari. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton si altele.