Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu in care performanta este recunoscuta si remunerata corespunzator?

Suntem in cautarea unui coleg/colege pentru postul de Asistent Medical de Stomatologie. Esti si mai aproape de echipa LLL daca:

  • iti place sa lucrezi in echipa;
  • ai experienta ca asistent/a medical/a de stomatologie;
  • ai diploma de asistent medical;
  • lucrul sub presiune nu reprezinta o problema pentru tine;
  • iti executi activitatea cu integritate si profesionalism.

Descrierea jobului

Ca Asistent Medical de Stomatologie vei avea urmatoarele atributii:

  • pregatesti materialele necesare pentru tratamentele dentare;
  • asisti medicul pe durata actului medical;
  • asiguri sterilizarea instrumentarului si igienizarea cabinetului;
  • introduci in computer tratamentele efectuate pentru fiecare pacient.

Descrierea companiei

LLL Dental inseamna o stafeta predata de 3 generatii de medici. Valorile care ne calauzesc in munca de zi cu zi sunt:

  • PROFESIONALISM: Credem in valoarea specializarii si instruirii la zi a tuturor categoriilor de personal. De asemenea, credem si ne ghidam dupa standarde etice stricte.
  • RESPONSABILITATE: Noi credem ca sanatatea este prioritara.
  • DRAGOSTE DE FRUMOS: echipa LLL Dental este insufletita de grija pentru estetic in toate aspectele activitatii, dar mai ales in privinta lucrarilor executate pentru pacienti.
  • PASIUNE PENTRU NOU: medicii din clinica dentara LLL Dental sunt familiarizati cu tehnicile, tratamentele si materialele de ultima ora.
  • RIGOARE: Echipa LLL Dental crede in grija pentru detaliu si are mandria lucrului bine facut.
  • RESPECT: Echipa LLL Dental se preocupa constant de confortul pacientului, de la tratamente fara durere la punctualitate.