Adresa/ adresele jobului

Strada Brodina, București

Cerinte

• Minim 3 ani experienta pe un post similar;
• Atentie la detalii, bune abilitati de lucru in echipa;
• Cunostinte medii de operare PC (Word, Internet);

Principalele responsabilitati:

• coordoneaza, controleaza si raspunde de activitatea asistentilor medicali si deleaga sarcini acestora;
• controleaza si evalueaza periodic calitatea activitatii asistentilor medicali si a altor categorii de personal cu pregatire medie sanitara si elaboreaza programe si propuneri de imbunatatire a acesteia;
• stabileste necesarul si continutul programelor de perfectionare pentru personalul din subordine;
• stabileste nevoile de participare la programele de educatie continua organizate in afara institutiei pentru personalul din subordine;
• stabileste necesarul de personal, asistenti medicali si alte categorii de personal cu pregatire medie sanitara si face parte din comisia de concurs privind angajarea, promovarea si specializarea acestora;
• stabileste programul de activitate in functie de specificul sectiei

- se asigura de functionalitatea echipamentelor medicale

- se asigura de respectarea protocoalelor privind infectiile nosocomiale si curatenia

Beneficii:

• Conditii de lucru la cel mai inalt standard medical;
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
• Pachet salarial motivant.

In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti, asteptam aplicatia dumneavoastra.
Vor fi contactati doar candidatii selectati .

Va asteptam cu drag in reteaua medicala Wellborn - Baneasa.

  • Interviu online
  • Cate persoane ati avut in subordine?
  • Ce asteptari salariale aveti pentru acest post de coordonare?