Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL:

Studii postliceale/superioare de Asistent Medical Generalist
- Minimum 3 ani experienta in spital sau cabinet medical
- Certificat de membru vizat de OAMMR

- introducerea de date in calculator, pe baza documentelor primite

- cunostinte de operare calculator,  Sistemul Informatic Unic Integrat(SIUI)

- abilitati de comunicare si relationare
- capacitati de organizare si rigurozitate
- simt al responsabilitatii
- atitudine pozitiva si echilibru emotional

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:

  - cunostinte de operare calculator, Sistemul Informatic Unic Integrat(SIUI)

 - efectuare manevre terapeutice in cadrul clinicii

 - completarea foii de observatie si a altor documente

  - asigurarea si pastrarea in conditii de siguranta a deseurilor biologice

 - predarea de rapoarte lunare catre superiori
 - inventarierea consumabilelor si medicamentelor din dotare
 - alte activitati conforme cu fisa postului

- gestioneaza relationarea dintre clientii clinicii si echipa medicala;

- gestioneaza agenda de lucru a medicilor;
- asigura managementul administrativ al pacientilor (receptie, programare si confirmare consultatii);
- incaseaza contravaloarea serviciilor medicale;
- gestioneaza activitati conexe necesare bunei functionari a activitatii clinicii;
-introducerea de date in calculator, pe baza documentelor primite
-centralizarea, verificarea, sesizeazarea şi participarea la corectarea erorilor aparute în procesul de gestionare a datelor

Program de lucru: 8 h/zi sau part-time

. PROMEMRIA SRL