Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Agigea

Se recruteaza si din

Constanța, Lazu, Cumpăna

 Responsabilitati

  • Evalueaza urgenta situatiilor medicale si stabileste daca insoteste sau nu pacientul la spital;
  • Efectueaza tratamente medicale la indicatia medicului;
  • Efectueaza sterilizarea instrumentarului si a materialelor necesare pentru consultatii si tratamente;
  • Sesizeaza medicul asupra problemelor care depasesc posibilitatile ei de rezolvare;
  • Nu paraseste serviciul pana la venirea schimbului de tura;
  • Nu efectueaza schimburi de tura fara acordul scris al sefului ierarhic;
  • Mentine ordinea si curatenia la locul de munca cu respectarea normelor igienico-sanitare;
  • In functie de necesitati, executa si alte sarcini trasate de conducerea sucursalei;
  • Respecta cu strictete secretul de serviciu.

Profilul cautat:

  • Scoala postliceala sanitara absolvita;
  • Disponibilitate lucru 12-24; 12-48.
  • Acte care atesta pregatirea medicala vizate pe anul in curs (certificat de membru, asigurare de malpraxis, autorizatie de libera practica);
  • Seriozitate, implicare si loialitate;
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • Excelente abilitati de comunicare.
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj

Oferta noastra:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Mediu de lucru interactive;
  • Transport asigurat pe ruta Constanta- Port Agigea Sud si retur;
  • Acces la cursurile si sesiunile de training DB Schenker.