Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Se recruteaza si din

Sibiu

Firma de ingrijiri medicale la domiciliu isi mareste echipa!

Angajam Asistent Medical Generalist, in Sibiu.

Cerinte pentru ocuparea postului:

- Experienta minim 1 an
- Studii medii/superioare de specialitate/ cursuri formare profesionala
- Certificat de membru OAMMR valabil
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte PC, internet, pachet Microsoft Office

Principale sarcini si responsabilitati:

- deplasarea la domiciliul beneficiarului in vederea ingrijirii medicale
- aplicarea tehnicilor si procedurilor de ingrijire adecvate
- identificarea posibilelor riscuri de accidente sau de agravare a starii de sanatate a beneficiarului cauzate de medicul ambiental si/sau familial
- administrarea medicamentelor numai in conformitate cu prescriptiile medicale eliberate de medicii de familie sau cabinetele medicale de specialitate.
- respectarea normelor de igiena, pentru prevenirea si combaterea infectiilor

Se ofera:

- pachet salarial + bonusuri
- decontarea tuturor cheltuielilor
- telefon de serviciu
- instruire pe tot parcursul colaborarii
- materiale sanitare
- program flexibil