Detalii loc de munca

Asistent Medical Generalist

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
4

Avand o experienta de aproape 10 ani in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice Tangent Aging Care cauta personal pentru noul centru care se va deschide in centrul Bucurestiului, adiacent Calea Victoriei, in apropiere de Ateneu si parcul Cismigiu.

Cautam colegi plini de entuziasm pentru urmatoarea pozitie:

Asistent medical generalist - cu Certificat de Membru OAMMR.

 Cerinte:

Persoana organizata, sociabila, orientata catre client, cu bune abilitati de comunicare cu o buna prezenta de spirit;

Persoana ordonata, comunicativa, adaptabila;
Atentie concetrata si distributiva;
Seriozitate, punctualitate, corectitudine;
Abilitati de negociere;
Aptitudinea de a lucra cu documentele;
Spirit de echipa;
Claritate si coerenta in exprimare.

Responsabilitati:

Recolteaza probe pentru diverse analize medicale;
Administrează tratament (pe cale orala si injectabil);
Monitorizează functiile vitale (respiratie, puls) pe parcursul examinării si le înregistrează în dosarul de îngrijire.

Beneficii:

Desfasoara activitatea intr-un mediu placut si curat alaturi de o echipa tanara si dinamica, dezvoltare continua, posibilitati de promovare.

Job ul este full time cu un program de lucru de 8/24ore

Pentru orice informatii va rog sa nu ezitati sa ne contactati.