Adresa/ adresele jobului

Salonta; Marghita; Beiuș; Ștei; Oradea

Se recruteaza si din

Oradea, Salonta, Sîntandrei, Borș, Marghita, Beiuș, Cihei

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Responsabilitati

  • Pregatirea pacientului in vederea consultatiei
  • Pregatirea cabinetelor medicale  in vederea consultatiei - cu tipizatele si consumabile medicale, instrumentar si aparaturi necesare
  • Asistarea medicului pe durata consultatiei
  • Recoltare de probe biologice
  • Adminsitrarea tratamentelor, a medicatiei si a procedurilor in cadrul serviciilor medicale
  • Managementul fluxului de pacienti din sala de asteptare in vederea respectarii orelor de programare.

Cerintele postului

  • Studii de specialitate
  • Certificat de membru (ALP) si Asigurare de Malpraxis valabile
  • Cunostinte bune de operare pe calculator si programe Microsoft Word si Excel
  • Excelente abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa, proactivitate
  • Cunoaste si asigura utilizarea corecta a dezinfectantelor, a sterilizarilor, managementul deseurilor medicale
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu criteriu de selectie

Competente specifice cautate:

  • Monitorizare functii vitale: TA, puls,
  • Efectuare EKG
  • Montare branula
  • Abord venos pentru recoltari

Oferta noastra:

  • Munca intr-un centru medical privat cu posibilitatea de a construi si dezvolta cariera medicala
  • Echipament medical de ultima generatie, inovativ pe anumite segmente
  • Expunerea la un network medical din Statele Unite ale Americii si Europa
  • Participarea la traininguri, conferinte medicale in Romania, SUA, Europa
  • Programe de training oferite de profesionisti in domeniu
  • Program de lucru in acord – Full time sau Partial
  • Pachet salarial extrem de atractiv

Bun venit in echipa noastra!

Asteptam cu interes CV-ul dvs la adresa de email: si abia asteptam sa ne cunoastem! Va rugam sa atasati la CV Autorizatia de libera practica + Asigurarea de malpraxis la zi + Diplome cu alte competente/calificari

Va multumim!