Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati

  • Activitati de redactare si editare de materiale pentru diferite categorii de public (comunicate de presa, articole si materiale redactionale, discursuri, brosuri, buletine informative).
  • Creeaza , implementeaza si urmareste desfasurarea strategiilor de social media, website, campanii de promovare, etc. (google adwords, facebook).
  • Conceperea strategiilor optime pentru dezvoltarea notorietatii companiei prin elemente specifice.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate.
  • Experienta pe un post similar de 2 ani.
  • Abilitatea de a se exprima excelent in scris (vocabular, conceptie si redactare) si de a-si modifica stilul de exprimare in functie de brief-ul primit, de impactul propus asupra publicului tinta,abilitati de exprimare verbala.
  • Foarte bune cunostinte de operare PC (Pachet Office).
  • Limba engleza – nivel mediu.

Beneficii oferite:

  • Salariu in functie de abilitati si competente.
  • Masa.
  • Decontare transport.
  • Cursuri gratuite.
  • Conditii de lucru intr-un ambient foarte placut, intr-o echipa tanara ce apreciaza provocarile si solutiile inteligente.
  • Posibilitate de promovare si dezvoltare a unei cariere intr-un mediu creativ si profesionist.