Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

* Pui pasiune in ceea ce faci si doresti sa contribui la imbunatatirea serviciilor din Romania?
* Esti o persoana sociabila si comunicativa? * Esti perseverenta si atenta la detalii?
* Stapanesti foarte bine Microsoft Office (excel, word) si limba Engleza? Ai cunostinte de Social Media?

Asociatia din grija pentru Client te vrea in echipa sa!

Angajam coordonator agenti Mystery Shopping - Bucuresti, Asistent Marketing & HR

Un domeniu inovator: Mystery Shopping, Cercetari de Marketing, Training si Consultanta.
Experienta intensiva de instruire / pregatire, carti de specialitate, mediu de lucru modern, motivant si colectiv tanar, salariu fix si bonusuri de performanta.

Responsabilitati
- Recrutarea, instruirea si coordonarea agentilor de mystery shopping
- Implicarea in proiecte de cercetari de marketing
- Promovare on line si prin retele de social media
- Activitati administrative si de secretariat.
- Participarea la conferinte, seminarii si intalniri de business