Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

100 Calea Moților, Cluj-Napoca

Candidatul ideal:

Suntem in cautarea unui coleg/colega.

Ne dorim ca viitorul coleg/colega sa indeplineasca urmatoarele conditii:

  • Cunostinte avansate de utilizare PC (Pachetul MS Office - Word, Excel, Power Point)
  • Sa aiba abilitati dezvoltate de lucru in echipa, dar si de a lucra individual,
  • Sa fie o persoana cu un nivel ridicat de rigurozitate organizatorica,
  • Sa dea dovada de loialitate, capacitate de sinteza, abilitati sociale, abilitati de multitasking, abilitati organizatorice
  • Sa aiba spirit de initiativa si de inovatie,
  • Capacitatea de a lucra independent si sub presiune,
  • Respecta termenele limita, reguli si proceduri.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • acorda asistenta tehnic,
  • intocmeste si actualizeaza informatiile despre parteneri, clienti si colaboratori,
  • intocmeste periodic rapoarte de activitate,
  • arhivarea fizica si electronica a tuturor documentelor,
  • procesarea in sistemele operationale a tuturor informatiilor cuprinse in documentele primite si intocmirea, cand este cazul, de diverse raportari cu privire la acestea.

Beneficii:

  • Conditii moderne de munca,
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune.