Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

630 €

Asistent manager, vorbitor de franceza

Candidatul ideal:

- foarte bun vorbitor de limba franceza (conditie obligatorie);
- disponibilitate full-time;
- sa cunoasca bine limba engleza;
- sa detina bune abilitati de comunicare;
- sa detina bune abilitati de analiza a unei anumite situatii;
- flexibilitate si adaptabilitate;
- operarea unui PC;
- cunoasterea legislatiei cu privire la transportul de marfuri reprezinta un plus;
- de preferat, sa locuiasca in sectorul 6 pentru a fi cat mai aproape de birou.

Responsabilitati:

- sa se asigure ca soferii companiei si-au indepilinit programul;
- trimiterea instructiunilor catre soferii companiei;
- sa se asigure ca soferii companiei si-au indeplinit obiectivele;
- managerierea cererilor de concediu ale soferilor companiei;
- sa se asigure ca atat soferii cat si camioanele companiei au toata documentatia valabila la zi;
- trimiterea de rapoarte.