Asistent Manager - Turceni

asistent manager

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Filiași; Turceni

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Manpower recruteaza Asistent Manager pentru o companie multinationala cu fabrica in Turceni.

Candidatul ideal:
- Studii superioare;
- Minim 1 an experienta de lucru intr-un post din aria administrativa;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Limba engleza fluent, scris si vorbit;
- Foarte bune abilitati de organizare;

Responsabilitati:
- Asista activitatea directorului de fabrica;
- Activitati de organizare, secretariat si protocol;
- Asigurarea fluxului de comunicare intre departamente;
- Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor sau furnizarea de informatii;
- Traducere documente;
- Plasarea comenzilor catre furnizorii de consumabile (rechizite, mobilier, alte consumabile);
- Achizitionare produse pentru protocol, rezervari (bilete de avion, bilete de tren, cazare hotel), organizare transport.