Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Descrierea postului:

  • Pregateste fisierele de listare pentru clientii IKA si specialistii de jucarii
  • Pregateste rapoartele pentru brand (vanzari, stocuri, marketing)
  • Pregateste prezentari de marketing in baza brief-urilor de la brand manager
  • Diverse task-uri/ raportari de la managerul de department

Cerinte:

- Studii superioare,
- Experienta minim 1 an pe un post similar
- Limba engleza nivel avansat,
- Cunostinte operare calculator; MS Office (Word, Excel, PowerPoint) nivel avansat,
- Atentie la detalii, excelente abilitati de comunicare, creativitate, seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant.
- Tichete de masa.
- Abonament medical.
- Training oferit de specialisti.
- Mediu de lucru placut.