Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Calea Moșilor, București

Angajam asistent manager/functionar administrativ

Responsabilitati:
1 indeplineste functia de secretara: protocol clientii societatii, registratura, intocmeste procese verbale
2 arhiveaza documentele intrate in societate conform procedurilor interne
3 scaneaza documentele receptionate si le arhiveaza electronic
4 face munca de teren - respectiv se deplaseaza la institutiile publice si la clientii societatii

Cerinte:
1 cunoastere foarte buna a Word si Excell si a utlizarii calculatorului
2 seriozitate, persoana proactiva,

 Programul este de luni pana vineri de la ora 9 la ora 18, cu 1 ora pauza de masa.

  • Interviu online
  • Precizati cele mai importante aspecte pe care angajatorul trebuie sa le respecte in relatia cu dmvs.
  • Ce salariu net ati dori pentru postul oferit de societatea noastra conform responsabilitatilor si programului de mai sus?