ASISTENT MANAGER - SECRETARIAT

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Piața Ionel I. C. Brătianu, Timișoara

ALBER HOLDING este o societate de management si consultanta manageriala in domeniul dezvoltarii de proiecte imobiliare. In ultimii ani s-a implicat activ in formarea a mai mult de 10 divizii dezvoltatoare de proiecte imobiliare rezidentiale, industriale si comerciale, in diferite orase din Romania.

Suntem mereu preocupati sa aducem in echipe oameni valorosi, profesionisti, pasionati dar si oameni cu potential. Cautam manageri dar si oameni talentati. Cautam oameni preocupati de propria dezvoltare profesionala.

In prezent recrutam personal pentru grupurile de firme din TIMISOARA.

CERINTE:
• Studii medii;
• Experienta in asistenta manageriala si in secretariat;
• Bune capacitati de comunicare (scrisa, verbala, nonverbala);
• Cunoasterea limbii romane (din punct de vedere gramatical si lexical);
• Cunostinte la nivel mediu sau avansat de limba engleza;
• Receptivitate, intuitie, spirit de echipa, dorinta de invatare;
• Persoana perseverenta, ordonata, organizata, corecta, tenace;
• Capacitate de a intocmi corect si complet documentele specifice, de a le ordona si gestiona;
• Atitudine principiala in relatiile cu oamenii, sociabilitate, integritate;
• Cunostinte de operare calculator MS Office – Word, Excel, Outlook (nivel mediu);
• Tinuta office/business;
• Disponibilitate la program flexibil.

RESPONSABILITATI:
• Organizarea si urmarirea programului de sedinte pentru managementul companiei;
• Organizarea si realizarea tuturor activitatilor administrative si de secretariat;
• Participarea la organizarea de diferite evenimente din cadrul companiei.

OFERTA:
Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale si personale, cu posibilitati reale de avansare in cariera. Se acorda un pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala, cu evolutia si competenta acumulata.